Elif Dilara Çiçek

Avukat

Elif Dilara Çiçek

Elif Dilara Çiçek, lisans eğitimini burslu olarak Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde onur öğrencisi olarak tamamlamıştır. Avukatlık stajını Ankara Barosu’na bağlı olarak Murat Hukuk Bürosu bünyesinde tamamladıktan sonra Murat Hukuk Bürosu ailesinde avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Murat Hukuk Bürosu’nda çalışmakta olduğu süre boyunca yerli ve yabancı pek çok müvekkile hukuki danışmanlık verilmesi konusunda destek olmuştur. Bu kapsamda; özellikle Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku ve dava takibi konusunda kayda değer bir birikime sahip olmuştur. Henüz Türkiye’de beklenen gelişmeyi gösterememiş olan Telekomünikasyon Hukuku, Bilişim ve İnternet Hukuku ile E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirerek yerli ve yabancı müvekkillere bu alanlarda hukuki danışmanlık hizmeti vermeyi hedeflemekte ve bu kapsamdaki çalışmalarını özverili bir şekilde sürdürmektedir.

İyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca bilen Elif Dilara Çiçek, kariyerine Murat Hukuk Bürosu bünyesinde avukat olarak devam etmektedir.